قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / برخی از مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد و دسترسی در یک مجموعه اداری :

برخی از مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد و دسترسی در یک مجموعه اداری :

۱) بهینه سازی و بازنگری در امنیت مجموعه:

اولین و مهمترین وظیفه یک سیستم کنترل تردد ایجاد امنیت به وسیله ثبت هر گونه تردد اشخاص در سیستم می باشد که به دلیل گستردگی نقاط کنترلی و در عیت حال متمرکز بودن  مرکز مدیریت و مانیتورینگ می توان به راحتی هرنوع گذر مشکوک افراد در درون سازمان را بررسی و پیگیری کرد.

۲) خصوصی سازی سیستم:

یک سیستم کنترل تردد مدرن و پویا میتواند بر اساس الزامات تعیین شده توسط مدیریت یک مجموعه برنامه ریزی و به کار خود ادامه دهد. همچنین یک مدیر می تواند گزارشات مد نظر خود را در هرکجا و هر زمان دریافت و در صورت نیاز از راه دور تغییرات لازم را برروی سیستم اعمال و ذخیره سازی کند.

۳) حذف نیروی انسانی مازاد:

یک سیستم کنترل تردد به صرت اتوماتیک و طبق برنامه ریزی قبلی اجازه دسترسی را برای افراد صادر میکند. به همین دلیل نیازی جهت استقرار نیروهای حراست جهت کنترل و بررسی، همچنین هماهنگی های بعدی  و اتلاف وقت وجود ندارد.

۴)ارتقای نظام پرداخت به کارکنان:

سیستم های کنترل تردد میتوانند با استفاده از نرم افزار مربوطه گزارشات آماده جهت محاسبه زمان های ورود و خروج پرسنل، همچنین مجموع کارکرد آنها در ماه، در اختیار مدیر قرار دهد.

کمپانی roger با بیش از ۲۰ سال سابقه در طراحی و ساخت سیستم های کنترل تردد و دسترسی در کشور لهستان با ارائه راهکارهای متنوع و حرفه ای، همچنین قیمت رقابتی نسبت به سایر رقبای تجاری هم ردیف، به یکی از معتبرترین برند های اروپایی در این زمینه تبدیل گشته است.

pasakgroup.com

درباره ی mehdi95

مطلب پیشنهادی

معرفی گیتهای کنترل تردد

معرفی گیتهای کنترل تردد معرفی گیتهای کنترل تردد و بحث و بررسی در ارتباط با …

ارائه شده توسط: فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال و الکترونیک پاساک